Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

Utworzony przez =====, 2 stycznia 2013 r. o 20:02
@Karol a kiedy się rejestrowałeś ? Podaj datę. Styczeń, luty, kwiecień ? Może jeszcze zdążysz z okresem trzymiesięcznego wypowiedzenia umowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dariusz napisał:
@Karol a kiedy się rejestrowałeś ? Podaj datę. Styczeń, luty, kwiecień ? Może jeszcze zdążysz z okresem trzymiesięcznego wypowiedzenia umowy.
w styczniu albo w grudniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Karol za późno ale jeżeli nie był to list polecony wysłany na adres zamieszkania lub wezwanie sądowe do uregulowania zapłaty - proszę nie reagować i nie płacić. (UOKiK) jak dobrze kminię : jeżeli dostałeś (za pierwszym razem) tylko maila a nie list polecony do domu - masz prawo nie reagować także na drugiego maila (który notabene też powinien być wysłany listem poleconym). Trochę to pokręcone ale chyba też zakminisz. Wszelkie wezwania do zapłaty muszą przyjść z sądu. Nie od nich. Jeżeli przyjdzie ci coś takiego do domu (z ich firmy, nie z sądu) to nie odbieraj. MOJA RADA: NIE JESTEM PRAWNIKIEM. ZŁÓŻ SKARGĘ DO UOKIK-u, ICH DZIAŁANIA SĄ NILEGALNE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra dzięki ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zrobic jak sie rejestrowało nie ze swojego kompa? Nie chce nikogo wkopac , ani nie chce mu o tym powiedziec, beda dochodzic przez ip. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Aga Raczej wypadałoby by powiedzieć i zaznaczyć że nie wiedziałaś. Trudne, wiem. Ale wtedy on może im odpisać że mają błędny IP. Oni mu mogą odpisać że należałoby by to zgłosić na policję. Ale "chyba" nie mogą mu tego nakazać. Wieć formalnie nic nie mogą zrobić. Sprawy nie było. Albo namów go by wniósł skargę do UOKiK. Ty ją zanieszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podalam bledne dane kontaktowe przy rejestracji ,zupelnie z kosmosu ,ani jego, ani swoje .Zobacze co dalej z tej afery bedzie i pewnie mu powiem ,dzieki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, ja również się nabrałam przysłali mi maila, w którym podali innym adres IP niż ten, z którego się logowałam, co sądzicie? Pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak czytam i widzę że złodzieje z plikostrady odczekali 4 miesiące i automat śle pisma. Bo tak średnio wychodzi teraz dostają ludzie którzy logowali się grudzień ( koniec) i początek stycznia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, ja natomiast nie jestem jeszcze pełnoletnia i podałam fałszywe dane ... Mam nie reagować na te e-maile ?
Ostatnio edytowany 6 maja 2013 r. o 19:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
===== napisał:
@mil wysyłaj na adres pomoc@plikostrada.pl Ja tak zrobiłem (jak już wcześniej pisałem) i dzisiaj dostałem maila od plikostrady z informacją o potwierdzeniu rozwiązania umowy, więc nie ma się czym przejmować, @Ewa Ja również podałem fałszywe dane, ale w porę zareagowałem i umowa została rozwiązana. Pozdrawiam.
Co wysłałaś ,abyu rozwiązać umowę? Proszę napisz teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skasuj skrzynke email i daj sobie spokoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani, W dniu 12.01.2013 o godzinie 13:48:28 korzystając z komputera o adresie fizycznym IP 194.181.133.194, zawarła Pani wiążącą umowę o świadczenie elektronicznej usługi premium w serwisie Plikostrada. Pomimo upływu wyznaczonego terminu zapłaty za udostępnioną usługę, do dnia dzisiejszego wciąż nie uiściła Pani jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych. Mając na uwadze powyższe, niniejszym wzywamy Panią do zapłaty zaległej należności w nieprzekraczalnym terminie 5 dni. Pouczamy, iż dalszy brak uregulowania opłaty abonamentowej, narazi Panią na poważne konsekwencje prawne. Efektem wszczęcia przeciwko Pani postępowania windykacyjnego będzie przekazanie niniejszej sprawy do profesjonalnej kancelarii prawnej specjalizującej się w dochodzeniu roszczeń z umów elektronicznych, która skieruje sprawę na drogę sądową celem uzyskania prawomocnego nakazu zapłaty. Skutkiem realizacji uprawnień przysługujących spółce Smart Tech Connect Ltd. mogą być następujące dotkliwe konsekwencje prawne: - naliczenie, za każdy dzień zwłoki, odsetek w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego; - naliczenie kary umownej w wysokości 200 zł. (zgodnie z § 5 ust. 5 regulaminu); - wpis do wybranego rejestru dłużników niewypłacalnych, mogący skutkować utratą zdolności kredytowej (z chwilą gdy zadłużenie przekroczy kwotę 200 zł); - postępowanie sądowe w przedmiocie wydania nakazu zapłaty; - komornicza egzekucja należności; - powstanie obowiązku zapłaty kosztów sądowych i egzekucyjnych. W celu uniknięcia powyższych konsekwencji wzywamy Panią do dobrowolnego uregulowania zaległej należności w wysokości 96 PLN, w terminie 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Płatności można dokonać poprzez przelew bankowy lub na poczcie, podając następujące dane: Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd. Adres odbiorcy: P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 88 1750 1312 6860 1000 0003 5082 Tytuł płatności: Opłata za abonament 12 miesięcy - 0003 5082 Kwota: 96 PLN Gotowy blankiet wpłaty można wygenerować pod adresem http://www.plikostra...okRwBfxPzzlx3g= W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail pomoc@plikostrada.pl Z wyrazami szacunku, Biuro Opłat Abonamentowych serwisu Plikostrada.pl A jestem niepełnoletnia. plisss help me
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonim napisał:
to mi dzisiaj przysłali. pomóżcie : Szanowna Pani, W dniu 12.01.2013 o godzinie 13:48:28 korzystając z komputera o adresie fizycznym IP 194.181.133.194, zawarła Pani wiążącą umowę o świadczenie elektronicznej usługi premium w serwisie Plikostrada. Pomimo upływu wyznaczonego terminu zapłaty za udostępnioną usługę, do dnia dzisiejszego wciąż nie uiściła Pani jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych. Mając na uwadze powyższe, niniejszym wzywamy Panią do zapłaty zaległej należności w nieprzekraczalnym terminie 5 dni. Pouczamy, iż dalszy brak uregulowania opłaty abonamentowej, narazi Panią na poważne konsekwencje prawne. Efektem wszczęcia przeciwko Pani postępowania windykacyjnego będzie przekazanie niniejszej sprawy do profesjonalnej kancelarii prawnej specjalizującej się w dochodzeniu roszczeń z umów elektronicznych, która skieruje sprawę na drogę sądową celem uzyskania prawomocnego nakazu zapłaty. Skutkiem realizacji uprawnień przysługujących spółce Smart Tech Connect Ltd. mogą być następujące dotkliwe konsekwencje prawne: - naliczenie, za każdy dzień zwłoki, odsetek w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego; - naliczenie kary umownej w wysokości 200 zł. (zgodnie z § 5 ust. 5 regulaminu); - wpis do wybranego rejestru dłużników niewypłacalnych, mogący skutkować utratą zdolności kredytowej (z chwilą gdy zadłużenie przekroczy kwotę 200 zł); - postępowanie sądowe w przedmiocie wydania nakazu zapłaty; - komornicza egzekucja należności; - powstanie obowiązku zapłaty kosztów sądowych i egzekucyjnych. W celu uniknięcia powyższych konsekwencji wzywamy Panią do dobrowolnego uregulowania zaległej należności w wysokości 96 PLN, w terminie 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Płatności można dokonać poprzez przelew bankowy lub na poczcie, podając następujące dane: Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd. Adres odbiorcy: P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 88 1750 1312 6860 1000 0003 5082 Tytuł płatności: Opłata za abonament 12 miesięcy - 0003 5082 Kwota: 96 PLN Gotowy blankiet wpłaty można wygenerować pod adresem http://www.plikostra...okRwBfxPzzlx3g= W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail pomoc@plikostrada.pl Z wyrazami szacunku, Biuro Opłat Abonamentowych serwisu Plikostrada.pl A jestem niepełnoletnia. plisss help me
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 strona postu . Tam znajdziesz potrzebną informację co mogą zrobić osobie niepełnoletniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mi dzisiaj przysłali. pomóżcie : Szanowna Pani, W dniu 12.01.2013 o godzinie 13:48:28 korzystając z komputera o adresie fizycznym IP 194.181.133.194, zawarła Pani wiążącą umowę o świadczenie elektronicznej usługi premium w serwisie Plikostrada. Pomimo upływu wyznaczonego terminu zapłaty za udostępnioną usługę, do dnia dzisiejszego wciąż nie uiściła Pani jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych. Mając na uwadze powyższe, niniejszym wzywamy Panią do zapłaty zaległej należności w nieprzekraczalnym terminie 5 dni. Pouczamy, iż dalszy brak uregulowania opłaty abonamentowej, narazi Panią na poważne konsekwencje prawne. Efektem wszczęcia przeciwko Pani postępowania windykacyjnego będzie przekazanie niniejszej sprawy do profesjonalnej kancelarii prawnej specjalizującej się w dochodzeniu roszczeń z umów elektronicznych, która skieruje sprawę na drogę sądową celem uzyskania prawomocnego nakazu zapłaty. Skutkiem realizacji uprawnień przysługujących spółce Smart Tech Connect Ltd. mogą być następujące dotkliwe konsekwencje prawne: - naliczenie, za każdy dzień zwłoki, odsetek w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego; - naliczenie kary umownej w wysokości 200 zł. (zgodnie z § 5 ust. 5 regulaminu); - wpis do wybranego rejestru dłużników niewypłacalnych, mogący skutkować utratą zdolności kredytowej (z chwilą gdy zadłużenie przekroczy kwotę 200 zł); - postępowanie sądowe w przedmiocie wydania nakazu zapłaty; - komornicza egzekucja należności; - powstanie obowiązku zapłaty kosztów sądowych i egzekucyjnych. W celu uniknięcia powyższych konsekwencji wzywamy Panią do dobrowolnego uregulowania zaległej należności w wysokości 96 PLN, w terminie 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Płatności można dokonać poprzez przelew bankowy lub na poczcie, podając następujące dane: Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd. Adres odbiorcy: P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 88 1750 1312 6860 1000 0003 5082 Tytuł płatności: Opłata za abonament 12 miesięcy - 0003 5082 Kwota: 96 PLN Gotowy blankiet wpłaty można wygenerować pod adresem http://www.plikostra...okRwBfxPzzlx3g= W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail pomoc@plikostrada.pl Z wyrazami szacunku, Biuro Opłat Abonamentowych serwisu Plikostrada.pl A jestem niepełnoletnia. plisss help me
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
słuchajcie a moze takim czymś zainteresować program Uwaga w TVN ?
Racja racja. zainteresujmy ten program i podjamy tą plikostrade do sądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Ja dzisiaj dostałem maila z wezwaniem do zapłaty i w załączniku druczek FAKTURA PRO-FORMA NR 2013/1/85709 - ORYGINAŁ. Podali że: "W dniu 07.02.2013 o godzinie 14:03:10 przy użyciu komputera o adresie fizycznym IP 79.189.74.97" co jest bzdura bo na 100 % byłem wtedy w pracy a pracuje do 15 wiec to nie realne. Nawet nie wiem czy to moje IP bo mam zmienne. Z mojego komputera nikt nie korzysta. Jedno co mnie zastanawia to na tej ich fakturze są niestety moje prawidłowe dane. Skąd to mogą wiedzieć?! Sprawdziłem tez historie przeglądarki za wskazany dzień i komputer włączyłem dopiero po 18. Z tego co pisze Dariusz mam ich olać? i czekać na kolejne maile? Mam nadzieje, że pocztą nic nie przyleci.. mimo wszystko jest to troche stresująca sytuacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainteresujcie wpierw tym UOKiK. I składajcie skargi (mówię o osobach które rejestrowały się w prowadzając prawdziwe dane). Im więcej osób złoży taki wniosek tym szybsza powinna być reakcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dariusz, znalazłem na stronie http://www.uokik.gov.pl/ takie zdanie: "zawarłeś umowę, której warunki nie zostały potwierdzone na piśmie i nie ściągałeś plików – prawo do odstąpienia od umowy wydłuża się wówczas do trzech miesięcy;" Nie ściagałem plików bo się tam nie rejestrowałem. Więc wychodzi na to że mam jeszcze jeden dzien na rezygnację? Pisać do nich maila czy siedzieć cicho? Przypominam że mają moje dane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 14 z 101

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...